EFLATUN GAZETESİ VE ALİBEY HOSPITAL İŞBİRLİĞİYLE KADINLARA YÖNELİK ÜCRETSİZ SAĞLIK KONTROLÜ

Eflatun Gazetesi ve Özel Alibey Hospital işbirliği ile 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla, kadınlara yönelik ücretsiz sağlık kontrolü yapılacaktır.

Eflatun Gazetesi ve Özel Alibey Hospital işbirliği ile 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla, kadınlara yönelik ücretsiz sağlık kontrolü yapılacaktır.

Eyüpsultan'lı kadınlar için düzenlenen saglik kontrolu kapsamında,mamografi, smear ve kadın hastalıkları muayenesi tamamen ücretsiz olarak gerçekleştirilecektir.

Kadın sağlığı kontrolu için 08 Mart - 08 Nisan 2019 tarihleri arasında başvuran tüm kadınlar, Eflatun Gazetesi'nin öncülüğünde, Özel Alibey Hospital da ücretsiz olacak çeşitli testlerden geçirilecek ve muayene edilecektir.

Eflatun Gazetesi ile Özel Alibey Hospital işbirliği ile yapılan saglık kontrolune Kadınlar Özel Alibey Hospital'a giderek, tamamen ücretsiz olarak faydalanabilirler.

Eflatun Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Sıddıka Baylan ve Özel Alibey Hospital Genel Müdürü Hatice Tepecik, erken teşhisin hayat kurtaracağını ifade ederek, "8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla, sosyal sorumluluk projesi olarak böyle bir saglık kontrolu düzenlemeye karar verdik. Her türlü hastalıkta erken tanı çok önemli. Bizde istedik ki, kadınlarımız için önemli olan bu günde faydali bir hizmet sunalım. Eyüpsultanlı kadınlarımızı kampanyaya katılmaya davet ediyoruz"dediler.

Randevu İletişim: 0212 627 79 79